2556

Size Uyum Sağlayan Performans

Dökme kalıp kauçuk tamponlarla, ekran göstergelerine ve canlı renklere sahip dokunmatik ekranla tasarlanmış sağlam ve güvenilir BMP™61 Etiket Yazıcısı, yıllar boyunca her gün, günün tamamında güvenilir tanımlama ortağınız olacaktır.

BMP™61 Etiket Yazıcısı, size uyum sağlayan harika bir performans sunuyor.

Kablosuz bağlantısı sayesinde taşınabilir özelliktedir, hızlıdır ve birçok tanımlama zorluğunun üstesinden gelebilecek şekilde yazdırılabilecek etiket malzemelerine sahiptir.

Veri yönetiminde çeşitlilik

Yazıcı yerleşik liste yönetimine sahiptir. Bir bilgisayardan büyük etiket tasarımı listelerini kopyalamak için yazıcının USB bağlantı noktalarını kullanın.
Dayanıklı ve taşınabilir BMP61, LabelMark etiket oluşturma yazılımı ve Brady mobil uygulamaları ile uyumlu Wi-Fi etkin bir sürümle de sunulmuştur.

Akıllı telefondan etiket tasarımları oluşturun ve işinizi yaparken son derece hızlı ve kolay etiket oluşturma için yazıcıya gönderin.

Yüksek Performans

Saniyede 33,8 mm’lik yazdırma hızı, önceden tanımlanmış etiket şablonları, etiket oluşturma sihirbazları, yerleşik etiket kesicisi ve veri serileştirme seçenekleriyle, BMP61 Etiket Yazıcısı alanında sağlam bir ortaktır.

2559
2556
2561