İşiniz sizi nereye sürüklerse sürüklesin, hafif ve sağlam THERMOFOX yazıcımız ile her yerde kolayca etiketleme yapabilirsiniz. Phoenix Contact’ın THERMOFOX el tipi yazıcısı; kolay kullanımı, Türkçe menüsü, bilgisayar ve Android cihazlara bağlantı olanakları ve benzerlerine göre ortalama %25 daha uzun malzeme kartuşları ile ön plana çıkıyor.

Saha yeteneklerinizi arttırın

Malzeme kartuşlarımız hem baskı yapılan malzemeyi hem de buna uyan ribbonu bir arada bulundurur. Yazıcının otomatik malzeme tanıma özelliği sayesinde, ayar yapmanız gerekmez. Kartuşu takar takmaz veri girerek yazdırmaya başlayabilirsiniz.
THERMOFOX aşağıdaki uygulamalarda kullanılabilir :

  • Klemens etiketleme
  • Daralan makaron ile kablo etiketleme
  • Kendinden lamineli yapışkanlı kablo etiketleri ile kablo etiketleme
  • Çeşitli renklerde yapışkanlı etiketler ile kablo ve ekipman etiketleme

20 adede kadar dosya saklama kapasitesi bulunan THERMOFOX ile barkodlar oluşturabilir, semboller
yazdırabilir ve sıralı etiketler yaratabilirsiniz. Etiketlemenizi daha da kapsamlı hale getirmek
isterseniz diğer THERMOMARK yazıcılarımıza bir göz atın.

Servis ve bakım sırasında yapılan markalamalar genellikle spontane ve önceden planlanmaksızın gerçekleşir. Bu gibi durumlarda markalama için esnek çözümler sunan taşınabilir bir ürüne ihtiyaç vardır.
THERMOFOX’un kullanıcıya sağladığı tam olarak budur: Ufak boyutlarına rağmen pek çok kullanışlı işlevi bünyesinde barındıran akıllı bir el tipi yazıcı olmasıdır.

Thermofox el tipi yazıcı kampanyamız 28.04.2017 tarihine kadar geçerli olacak ve aşağıda detayları belirtilen kampanyayı dikkatinize sunarız.

2694
2692
2645

Zengin etiket çeşitliliği
THERMOFOX, genişlikleri 24 mm’ye varan çok çeşitli yapışkanlı ve yapışkansız malzemeler üzerine baskı yapabilmektedir. Daralan makaronlar ve şerit klemens etiketleri üzerine de basabilir.

2644

Kolay veri girişi
Sık kullanılan karakterler ve sembollerin bulunduğu klavye ve diğer pek çok karakteri ve 300’den fazla sembolü içeren Türkçe menüleri sayesinde cihazın kullanımı kolaydır. Ayrıca, yazıcı, 20 dosya saklama kapasitesine sahiptir ve 8 farklı tipte barkod oluşturabilir.

2646

Her zaman sizinle
Yazıcı yanızdayken elleriniz boşta kalsın: Cihaz; taşıma çantası, omuz askılı taşıma çantası ya da bel klipsi kullanılarak kolayca taşınabilir.

2647

Farklı besleme seçenekleri
THERMOFOX; 6 adet AA kalem pil ya da şarj edilebilir bataryasıyla şebekeye bağlı olmaksızın saatlerce çalışabilir.
Şebeke mevcut ise, dünya çapında kullanım için değiştirilebilir dört farklı fişle birlikte gelen adaptörü kullanılarak şebekeden de beslenebilir

2648

Tüm yazıcılar için tek bir yazılım
CLIP PROJECT markalama yazılımı tüm Phoenix Contact yazıcıları ile uyumlu Türkçe bir yazılımdır. İstenirse baskı verileri CLIP PROJECT’te hazırlanıp USB bağlantısı üzerinden THERMOFOX yazıcıya gönderilebilir.
Bu sayede zaman alan elle veri girme işlemine gerek kalmaz.

2649

Sahada tasarım rahatlığı
Android telefon ve tabletlerde “Phoenix Contact Marking System” uygulamasını kullanarak etiket tasarlamak ve USB bağlantısı üzerinden cihaza göndermek mümkündür.

2639
2653
2654
2655